Home / טלפונים / Windows Phones / Microsoft Lumia 950 : כמה טוב הטלפון Windows 10 הראשון של Microsoft ?
Microsoft-Lumia-950-and-950XL-Is-It-Time-To-Switch-To-Windows

Microsoft Lumia 950 : כמה טוב הטלפון Windows 10 הראשון של Microsoft ?

Microsoft Lumia 950 הוא טלפון חכם הראשון עם Windows 10 של Microsoft . זה לבד עושה את זה ביג דיל .

הסיבה לכך, כמובן, היא מערכת ההפעלה החדשה 10 Windows עבור טלפונים חכמים , אשר אנו רואים – על מכשיר חדש – בפעם הראשונה . מה ההבדל בין זה לבין טלפונים עם 8.1 Windows הישנים ? מבחינה ויזואלית , לא המון . השניים חולקים מבנה ניווט מוכר . רשת גלילה אנכית להתאמה אישית נשאר במקום , וכך גם Store , תפריט Action Center הנפתח ואת רשימה אלפביתית של כל היישומים בצד ימין של מסך הבית הראשי .בתחתית של המסך תוכל למצוא את השלישייה המוכרת של מקשי ניווט : Back ,  Home , Search . לחיצה רצופה על מקש ה- Back צץ ריבוי משימות , שבו אתה יכול לנהל , לסיים יישומים שהיו בשימוש לאחרונה .

windows-10-phone

אפילו Cortana עובדת בצורה דומה , אם כי למרבה המזל יש כבר טלטלה גדולה במה שהיא יכולה לעשות , כולל היכולת לכתוב ולשלוח דוא"ל , ואת מערכת זיהוי קולי נראית השתפרה מאוד גם כן . שאר ההבדלים הם עדינים ובעיקר מאחורי הקלעים . מסך הבית הוא יותר להתאמה אישית מבעבר , נראה הרבה יותר מודרני . אתה יכול , למשל, עכשיו להוסיף תמונת רקע , בעוד Windows 8.1 רק מאפשר תמונות רקע מאחורי האריחים .

windows-10-phone-2

מקשי קיצורי Action Center , אשר לרוחב החלק העליון של המסך ניתן להרחיב , למעשה, אם אתה משתמש ב- Windows 10 על מחשב נייד , זה נראה זהה , Notifications Center נמצא בפינה הימנית התחתונה של שולחן העבודה . זה נותן מושג על החלק המרכזי של Windows Mobile 10 . המטרה של Microsoft היא ליצור מראה ותחושה עקבי בכל המכשירים – טלפונים , מחשבים ניידים , מחשבים שולחניים וטאבלטים – ובמידה מסוימת , הם הצליחו . הפעל את תפריט הגדרות על Lumia 950 ו תחווה תחושה של דז'ה-וו : הסטיילינג , סמלים , אפילו הכותרות זהות . המפתח לכך הוא ארכיטקטורת היישומים האוניברסלית של Microsoft , אשר בבסיס לכל .  ולכן , לא רק חולקים את אותו מבט , אלא גם את הקוד הבסיסי . ואותו הדבר נכון גם לגבי היישומים שנטענו מראש : האפליקציה של Store , דואר, לוח שנה , תמונות והגירסות כל היישומים האוניברסליים עבור כל סוגי המכשירים .

screen_shot_2016-01-12_at_15.55.56

התכונה המעניינת והמסקרנת ביותר של Mobile Windows 10 , לעומת זאת, היא Continuum . חבר מתאם וידאו ליציאת USB מסוג C של Lumia 950 ותהיה מסוגל לחבר לטלפון כל צג או טלוויזיה ולהשתמש בו כמו מחשב שולחנ . כל מה שאתה צריך להוסיף הוא מקלדת Bluetooth כדי להשלים את החבילה . עכבר אינו נדרש לחלוטין , מאחר שמסך של הטלפון הופך ל trackpad multitouch .

dsc_6042_dxo

Display Dock של מיקרוסופט הוא הדרך הטובה ביותר לחבר , גוש מתכת והאלקטרוניקה מוצק , בגודל כף יד , מצויד עם שלוש יציאות USB , בתוספת יציאות וידאו HDMI ו- DisplayPort – עושה את העבודה של חיבור הטלפון לצג הרבה יותר קל . אז מה אפשר לעשות עם הטלפון במצב Continuum ? מוזר, לא המון – למעשה , פחות ממה שאתה יכול במצב טלפון רגיל . אתה לא יכול להריץ יישומי שולחניים מלאים של Windows  רק יישומים אוניברסליים , כיום אינם רבים , מלבד יישומי Microsoft . אתה אפילו לא יכול להפעיל אפליקציות המיועדות ל- Windows Phone 8.1 , למרות שהם ירוצו על המסך של הטלפון במהלך שולחני שפועל על לצג או לטלוויזיה .

Microsoft-Lumia-950

מעבר לתוכנה , בתוך Lumia 950 , נמצא שבב Qualcomm Snapdragon 808 – באותה hexa-core המשתמשת Google Nexus האחרון ואת G4 LG . יש 3GB של 32GB , RAM של אחסון וחריץ microSD להרחבה על האחסון . יכול להוסיף עד 200GB , ואת הסוללה ניתנת להחלפה . כל הכבוד, מסך quad HD AMOLED  , Gorilla Glass 3 מסגרת 5.2in , ומה שנראה כמו המפרט עליון מצלמה 20 מגה פיקסל , אשר מגיעה עם עדשת Carl Zeiss ,  הקלטת וידאו 4K . אין קרא טביעות אצבע , וזה מרגיש כמו השמטה גדולה , כי Windows Hello עובדת יפה ברגע שיש לך אותה . עם זאת ,  את המראה והתחושה רחוקה מכך . אכן , הייתי הולך עד כה לקרוא לזה מכוער . זה רגיל , חסר ייחודיות , ועשוי פלסטיק דק , זה נשמע מדאיג כאשר אתה מקיש על זה . גימור מט לגמרי מלהיב , והמתכת סביב עדשת המצלמה רק תופס את העין  ובשאר זה כל כך משעמם . אם אתה רוצה טלפון חכם זוהר ונוצץ , זה לא טלפון בשבילך .

Microsoft-Lumia-950-render-c

 

השילוב של שבב ה- Snapdragon 808 ו 3GB של RAM צריך לשמור חפצים מתעופפים יחד עם ביצועים חכמים , על טלפון אנדרואיד עם השילוב הזה של רכיבים הייתי מצפה אנימציות ממסך אחד למשנהו להיות חלקה ; ב Lumia 950 , החוויה היא רחוקה . דפדפן האינטרנט Edge לוקח הרבה יותר זמן מאשר iOS ו Android לדפי אינטרנט . והתצוגה היא בבירור מתחת לרמתה הרגילה גם כן . זה פנל AMOLED חד כמו שאתה אוהב , ומספק צפיפות פיקסלים של 564ppi . ללא מיקרוסקופ אתה לא הולך להיות מסוגל לראות את הפיקסלים כאן . ניגודיות היא מושלמת , כמו עם כל מסכי Amoled ,  הצליחה Microsoft לשמור על הנטייה של הטכנולוגיה להשתולל עם צבע . תמונות המסך שלך תיראינה מציאותיות . הבעיה היא שזה לא מאוד בהיר , אפילו לא על פי מידה של AMOLED רגיל , ומגיע למקסימום של 297cd / m2 בלבד . זה לא מבשר טוב עבור קריאות כשהשמש קופחת באמת . למרבה הצער , זה לא יהיה בקרבת מקום קריא כמו בתנאים בהירים עם iPhone או Samsung Galaxy .

Lumia-950-XL-performance-jpg

בטח יש משהו ל Microsoft ? ובכן כן , נראה שיש : המצלמה. אין על זה , זה נהדר . זה לוקחת תמונות אמינות לא משנה מה התנאים : בפאב , ברחוב חשוך , או באור שמש מפוארת , והיא עושה זאת כי Microsoft נקטה טיפול כדי לקבל את היסודות תקינים . רזולוציה היא גבוהה 20 מגה פיקסל , יש ייצוב תמונה אופטי (OIS) , – והחשוב מכל – החיישן עצמו הוא יחסית גדול 1 / 2.4in . מה שזה אומר , למשל , קיבולת איסוף האור הכולל . למה זה חשוב ? ובכן, יותר אור – תמונות טובות יותר ,  וזה בהחלט המקרה עם Lumia 950 . אפילו באור העני , Lumia 950 שנתפס נקיות , תמונות נקיות ומפורטות , וכאשר זה חשוך מדי בשביל לצלם flashless , הפלאש החזק , עם טריפל-LED . Microsoft גם שמרה ממשק המצלמה המעולה של טלפונים חכמים Lumia הקודמים , אשר מספק גישה מהירה להתאמות קריטיות . פיצוי חשיפה , איזון לבן , רגישות ISO , פוקוס ומהירות תריס לכל ניתן לגשת פשוט על ידי לחיצה על כפתור צילום על המסך וגרירתו שמאלה . ובכל זאת, אתה יכול לצלם וידאו ברזולוציות של עד 4K ב 30fps , ייצוב תמונה דיגיטלי יעיל למדי , למען האמת . הייתי מסוגל ללכת בקצב קבוע לאורך הרחוב ועדיין לקבל מדה שמיש .

microsoft_lumia_950_k

Microsoft Lumia 950 הוא טלפון מסובך . כי זה סמארטפון Windows ולא Android או iOS מבוסס , אז אני הולך לתת את זה בשני פסקי דין .

465462-windows-10-continuum

הקבוצה של המסקנות הראשונה שלי היא לכל חובבי הטלפון Windows . למי שכבר מחכה יותר משנה ש Microsoft סוף סוף תשחרר את Lumia 950 וזה יהיה מתנה משמים . זה לא הדבר הכי יפה , אבל הוא מסוגל ויש לו מצלמה גדולה . חשוב יותר, הוא מביא איתו המשחק הגדול הבא של מיקרוסופט  Windows 10 (עבור טלפון) – וזה עובד בצורה מבריקה כמו מחשב נייד של Windows 10 או היברידי כמו Surface Pro 4 . אתה כנראה לא יהיה אכפת יותר מדי על הפלסטיק הזול , כי הטלפון כולל שפע של תכונות מעשיות – הרחבת אחסון microSD , טעינה אלחוטית , USB מסוג C ומערכת עגינת רצף המרשימה להפליא – ולמרות בתצוגה אינה מדהימה , ברוב המקרים זה מספיק טוב .

Microsoft-Lumia-950xl

עבור כל אחד אחר , את Lumia 950 יהיה קוריוז חולף בלבד , מכשיר שנראה מעניין אבל בסופו של דבר אחד מחטיא את המטרה מבחינות רבות מדי . אם אתה אפילו מתפתה מלקפוץ ממערכת הפעלה Android או iOS אל Windows 10 מבוססי Lumia 950 , תקח את העצה שלי : אל תעשה את זה . בטח אתה חושב שהוא מאוד אוהב את הרעיון של להיות מסוגלים להשתמש בסמארטפון שלך כמו מחשב שולחני , ויש יישומים נראים ומתפקדים באופן זהה על פני מחשב נייד , טאבלט וטלפון , אבל האמת היא כי,  כרגע , המערכת נמצאת בחיתוליה , ויש עוד דרך ארוכה ללכת . כן המצלמה היא מצוינת . כן , אתה מקבל טעינה אלחוטית . כן , יש רחבת סוללת microSD להחלפה . אבל אם אתה קונה את הטלפון הזה אתה תתחרט על זה . זה לא כל כך אשמתו של חנות האפליקציות המוגבלת , אלא לנושא הרחב יותר של אבזרים חכמים זה לא יעבוד עם מכשירי 10 Windows . דברים כמו מכשיר מעקב כושר , רמקולים ת Bluetooth , smartwatches , גאדג'טים אוטומציה בית חכם .

 

x

שווה לבדוק

micropot6

Microsoft כדי לסייע במכירות מריחואנה

לאחר לגליזציה של מריחואנה בלמעלה מ -20 מדינות בארצות הברית, Microsoft ביום חמישי ...

0.000 פריטים